Witajcie!

Jesteśmy małżeństwem z dużym bagażem doświadczeń życiowych i zawodowych, z młodzieńczą pasją do działania i wielkim apetytem na życie! Chętnie dzielimy się wiedzą, uczymy i opowiadamy:

  • z pasją – o zdrowiu i terapiach naturalnych;
  • z fascynacją – o naszych obserwacjach i badaniach naukowych;
  • z empatią – o koherencji serca mózgu;
  • z zaangażowaniem – o szkoleniach, które organizujemy i prowadzimy;
  • z radością – o nas.

DZIAŁAMY  W SPOSÓB PROSTY I PROFESJONALNY!

A wszystko dlatego, że kochamy życie i ciekawią nas rzeczy, metody oraz wszelkie sposoby, które w naturalny sposób doprowadzą ludzi do zdrowia. Aktualnie, jesteśmy zaangażowani w obserwacje i badania naukowe, związane z pracą fizjoterapeutów i terapeutów manualnych, będących w stanie Koherencji Serca i MózguTM  i bardzo ściśle ze sobą współpracujemy. Obie nasze Firmy mają staranny podział zadań i z dużym sukcesem uzupełniają się nawzajem.

NAPĘDZA NAS „DESOKS”!

To Dopamina, Endrorfina, Serotonina i OKSytocyna 😉

Władysław

Prowadzi szkolenia, wykłady, pisze artykuły do czasopism i przyjmuje pacjentów. Od zawsze w obszarze jego zainteresowań były metody oddziaływania na organizm i psychikę człowieka. Dzisiaj, z radością dzieli się swoją wiedzą i pasją z innymi.

Renata

Ze względu na swoje bogate doświadczenie zawodowe, zajmuje się organizacją (zarówno w kraju, jak i za granicą) szkoleń, terapii, wykładów, wywiadów, a także marketingiem, finansami, wspólnymi badaniami i publikowanymi artykułami oraz wsparciem merytorycznym.

Więcej informacji o nas – na innych naszych stronach internetowych